Beh oslobodenia 2012

XXXX. ročník Behu oslobodenia a VI. ročník Pohára Centra voľného času
Malacky 8. 5. 2012

Najmladší žiaci ( 1. a 2. roč. )

1. Patrik Slezák, ZŠ Malacky, Záhorácka ul., 0: 39,8 min.
2. Nicolas Gazdič, ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 0: 41,7 min.
3. Maúš Klas, ZŠ Malacky, Záhorácka ul., 0: 43,3 min.
4. Juraj Haberland , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 0: 45,9 min.
5. Samuel Kliment , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 0: 46,2 min.

Najmladšie žiačky ( 1. a 2. roč. )

1. Vanessa Nina Michajľjuková , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 0: 42,6 min.
2. Stella Stupňanová , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 0: 43,8 min.
3. Michaela Salayová , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 0: 44,2 min.
4. Eva Masárová , ZŠ Dr.Dérera Malacky, 0: 44,4 min.
5. Klaudia Staňková , ZŠ Dr.Dérera Malacky , 0: 47,3 min.

Mladší žiaci I. ( 3. a 4. roč. )

1. Miroslav Koričár, ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 0: 55,9 min.
2. Vladimír Strelecký , ZŠ Malacky, Záhorácka ul., 0: 56,8 min.
3. Filip Jurkáček , ZŠ Dr. Dérera Malacky, 0: 59,8 min.
4. Daniel Albrecht , SŠ sv. Františka Malacky, 1: 01,7 min.
5. Boris Beklemdžiev, ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 1: 02,0 min. 

Mladšie žiačky I. ( 3. a 4.roč. )

1. Nicol Hladíková , ZŠ Malacky, Štúrova ul. , 1: 01,1 min.
2. Nicol Chlepkpvá , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 1: 01,9 min.
3. Vivien Lukšová , ZŠ Malacky, Štúrova ul. , 1: 03,6 min.
4. Tamara Hricová , ZŠ Malacky, Štúrova ul. , 1: 05,9 min.
5. Nikola Albrechtová, ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 1: 07,9 min.

Mladší žiaci ( 5. – 7. roč. )

1. Michal Mecháček , SŠ sv.Františka Malacky, 1: 03,6 min.
2. Marek Havlík , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 1: 09,9 min.
3. Michal Doller, ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 1: 10,4 min.
4. Dušan Kubinec, ZŠ Malacky, Štúrova ul. , 1: 14,9 min.
5. Ján Kmeť, ZŠ Malacky, Štúrova ul. , 1: 15,4 min.

Mladšie žiačky ( 5. – 7. roč. )

1. Pavlína Vrbová , ZŠ Malacky, Záhorácka ul., 1: 12,3 min.
2. Marta Papšová , SŠ sv. Františka Malacky , 1: 13,0 min.
3. Stephanie Blažíčková , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 1: 13,9 min.
4. Sára Danihelová , ZŠ Malacky , Štúrova ul. , 1: 14,6 min.
5. Anna Kurtíková , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 1: 19,5 min.
Starší žiaci ( 8. a 9. roč. )

1. Samuel Kollár , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 2 : 28,1 min.
2. Boris Pribil , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 2 : 35,0 min.
3. Tomáš Moravčík, ZŠ Dr. Dérera Malacky , 2 : 36,2 min.
4. Milan Kovár, ZŠ Dr. Dérera Malacky , 2 : 56,7 min.

Staršie žiačky ( 8. a 9. roč. ) 

1. Kristína Karšayová , ZŠ Malacky, Záhorácka ul., 2 : 06,2 min.
2. Monika Nemcová , ZŠ Malacky, Záhorácka ul., 2 : 06,5 min.
3. Karolína Zváčová , ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 2 : 06,8 min.

Dorastenci
1. Leo Cimmerman, RC Sološnica , 6 : 30,7 min. 
2. Marco Adrien Drozda , Gymnázium Malacky , 6 : 46,7 min.
3. Tibor Horváth , RC Sološnica , 6 : 51,4 min.

Dorastenky
1. Romana Sekáčová , Gymnázium Malacky , 4: 03,1 min.
2. Petra Ziková , Fénix Senica , 4: 20,5 min.

Ženy
1. Vladimíra Landlová , Malacky, 3 : 56,6 min.
2. Magda Sršňová , Malacky , 4 : 09,5 min.
3. Miroslava Masárová , Malacky, 4 : 49,8 min. 

Muži
1. Vladimír Cích , Malacky, 11 : 37,0 min.
2. Ivo Beklemdžiev, Rohožník, 12 : 03,9 min.
3. Pavol Kujan , Malacky , 13 : 02,3 min.

Najmladší účastník
Nela Wunderlichová, MŠ Malacky, Štúrová ul. , nar.29.4.2009

Najstarší účastník
Jozef Sloboda , Trnava , nar.16.7.1946

Celkom štartovalo 120 účastníkov.

Pohár Centra voľného času Malacky
1. ZŠ Malacky, Záhorácka ul. , 79 bodov
2. ZŠ Malacky, Štúrova ul. , 15 bodov
3. ZŠ Dr. J. Dérera ,Malacky , 11 bodov / 5 um./
4. SŠ sv. Františka Malacky , 11 bodov / 3 um. /

Organizačný výbor
Behu oslobodenia

Fotogaléria