42.ročník Behu oslobodenia a 8 ročník Pohára Centra voľného času

42.ročník Behu oslobodenia a 8 ročník Pohára Centra voľného času
Malacky 8. 5. 2014

Najmladší žiaci ( 1. a 2. roč. )

1. Nikolas Salay ZŠ Malacky, Štúrova ul. 0: 40,3 min.
2. Erik Bartoš ZŠ Závod 0: 41,2 min.
3. Samuel Jurkovič ZŠ Malacky, Štúrova ul. 0: 41,7 min.
4. Branko Balaščík ZŠ Malacky, Štúrova ul. 0: 42,6 min.
5. Eric Houndjo ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 0: 44,0 min.

Najmladšie žiačky ( 1. a 2. roč. )

1. Lea Gavendová ZŠ Závod 0: 42,5 min.
2. Cyntia Chmelová ZŠ Malacky, Štúrova ul. . 0: 42,7 min.
3. Simona Haniačiková ZŠ Dr. Dérera Malacky 0: 43,2 min.
4. Viktória Michalovová ZŠ Jablonové 0: 43,8 min.
5. Lenka Hlaváčová ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 0: 44,2 min.

Mladší žiaci I. ( 3. a 4. roč. )

1. Daniel Bogdalík ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 0: 57,2 min.
2. Patrik Slezák ZŠ Malacky, Záhorácka ul.. 1: 00,5 min.
3. Pavol Lízala ZŠ Jablonové 1: 00,7 min.
4. Adam Kopiar ZŠ Závod 1: 02,5 min.
5. Matúš Klas ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 1: 03,1 min.

Mladšie žiačky I. ( 3. a 4.roč. )

1. Gabriela Juríčková ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 0: 59,5 min.
2. Michaela Salayová ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 1: 02,8 min.
3. Sabina Škodová ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 1: 03,6 min.
4. Kristína Chovancová ZŠ Závod 1: 04,6 min.
5. Soňa Holešová SŠ sv. Františka Malacky 1: 05,4 min.

Mladší žiaci II. ( 5. – 7. roč. )

1. Marek Havlík ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 1: 08,7 min.
2. Róbert Cintula ZŠ pri RC Sološnica 1: 11,7 min.
3. Marko Zváč Gymnázium Malacky 1: 13,0 min.
4. Peter Šušota ZŠ Závod 1: 14,0 min.
5. Igor Matlovič Gymnázium Malacky 1: 14,3 min.

Mladšie žiačky II. ( 5. – 7. roč. )

1. Silvia Morávková Gymnázium Malacky 1: 14,2 min.
2. Nicol Hladíková ZŠ Malacky, Štúrova ul. 1: 23,0 min.
3. Barbora Lisá ZŠ Dr. Dérera Malacky 1: 27,7 min.
4. Viktória Šrámková ZŠ Malacky , Štúrova ul. 1: 29,7 min.
5. Tamara Hricová ZŠ Malacky, Štúrova ul. 1: 32,5 min.
Starší žiaci ( 8. a 9. roč. )

1. Michal Mecháček SŠ sv. Františka Malacky 2: 25,0 min.
2. Jakub Kopiar ZŠ Závod 2: 29,5 min.
3. Jakub Černý ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 2: 35,2 min.
4. Dalibor Tóth ZŠ pri RC Sološnica 2 : 42,7 min.
5. Dávid Fleiser ZŠ pri RC Sološnica 2 : 46,3 min.

Staršie žiačky ( 8. a 9. roč. )

1. Kristína Žáková ZŠ Závod 2: 07,1 min.
2. Ľubica Kolandrová ZŠ Malacky, Štúrova ul. 2: 13,8 min.
3. Michaela Knotková ZŠ Závod 2:19,5 min.
4. Henrieta Zámočníková ZŠ Závod 2: 20,2 min.
5. Jasmína Kopčová ZŠ Závod 2 : 25,7 min.

Dorastenci
1. Boris Pribil AC Malacky 7 : 05,2 min.
2. Michal Čičák RC Sološnica 7 : 27,1 min.
3. Marek Dycha RC Sološnica 7 : 42,9 min.

Dorastenky
1. Monika Nemcová Gymnázium Malacky 4: 00,9 min.
2. Karolína Zváčová AC Malacky 4: 14,7 min.

Ženy
1. Gabriela Janíková AC Malacky 4: 18,1 min.
2. Blanka Salčíková ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 4: 41,7 min.
3. Jana Blažíčková ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 4: 45,7 min.

Muži
1. Jakub Valachovič RC Sološnica 10: 25,5 min.
2. Elvis Gunár RC Sološnica 11: 22,6 min.
3. Andrej Dziak Malacky 11: 50,9 min.

Najmladší účastník
Sanny Vivien Habová MŠ Malacky, Bernolákova ul.. nar.29.1.2010
Najstarší účastník
Pavel Makyta Malacky nar.2.2.1951
Celkom štartovalo 160 účastníkov.
Pohár Centra voľného času Malacky
1. ZŠ Malacky, Záhorácka ul. 32 bodov
2. ZŠ Závod 30 bodov
3. ZŠ Malacky, Štúrova ul. 25 bodov
4. Gymnázium Malacky 8 bodov
5. ZŠ pri RC Sološnica 7 bodov
6. SŠ sv. Františka Malacky 6 bodov
7. ZŠ Dr. Dérera Malacky 6 bodov
8. ZŠ Jablonové 5 bodov