Cvečko karneval

CvečkoKARNEVAL 2014

Nezmeškal si CvečkoKarneval?
To by bola veľká škoda!!!

V piatok 31. januára Centrum voľného času v Malackách podarovalo deťom, ako darček za ich skvelé vysvedčenie, pekný karnevalový večer plný masiek, dobrej zábavy a nálady pod názvom CvečkoKarneval.
Bolo naozaj vidieť, že deti pristupovali k tomuto podujatiu ozaj v duchu hesla „fantázii sa medze nekladú“. Tento rok nám ukázali zaujímavé a inšpiratívne masky. Našli sa dokonca aj takí, ktorí si kostým vyrobili sami, a tým sa stali najoriginálnejšou maskou večera.
Šišky, ktoré sme vlastnoručne upiekli, sa minuli do poslednej, čo je asi dôkaz toho, že boli skutočne chutné. Celým programom nás sprevádzala snehová kráľovná, ktorá s deťmi tancovala a zabávala ich všakovakými hrami. Prišla medzi nás aj speváčka Mia, ktorá urobila takú šou, že len málo detí zostalo sedieť, a myslím, že aj to len od údivu. Mia si totiž z detí urobila hudobníkov na rôznych nástrojoch, dirigentov, vláčik aj vrabčiakov a celú túto veselú atmosféru poprepletala svojimi „farebnými“ detskými piesňami. Do hier zapájala nielen deti, ale aj dospelých a poviem Vám, bola to skutočne skvelá zábava. Detskú veselicu rozprúdili aj dievčatá z krúžku Moderný tanec z CVČ, ktoré nám všetkým ukázali ako sa na takejto zábavke krúti bokmi, či péruje v kolenách.
Iste prídem aj o rok a už dnes sa teším na skvelý program a zábavu, ktorú v Cvečku opäť zažijem.

Všetky deti tancovali,
každý z nich sa z chuti smial.
Kým nevyšiel mesiac malý trval CvečkoKarneval !!!